Κίνα Υψηλές περικνημίδες γιόγκας Waisted κατασκευαστής
Μας ελάτε σε επαφή με

Υπεύθυνος : Erica

Τηλεφωνικό νούμερο : 13790721600

Free call

Guangzhou Miqi Apparel Co., Ltd.

Διεύθυνση : Νο 201, χτίζοντας 2, Νο 38, δρόμος Xinshi, Junhe Subdistrict, περιοχή Baiyun, Guangzhou, Guangdong, Κίνα
Διεύθυνση Εργοστασίου : Νο 201, χτίζοντας 2, Νο 38, δρόμος Xinshi, Junhe Subdistrict, περιοχή Baiyun, Guangzhou, Guangdong, Κίνα
Χρόνο εργασίας : 9:00-18:00(ώρα Πεκίνου)
Τηλέφωνο εργασίας : 020--26273771(Ο χρόνος εργασίας)   86--13790721600(Μη χρόνου εργασίας)
Free call Video chat

Υπεύθυνος Επικοινωνίας

  • Mrs. Erica
  • Τίτλος εργασίας : Sales Director
  • Τηλέφωνο εργασίας : 13790721600
  • Miss. Catherine
  • Τίτλος εργασίας : Sales
  • Τηλέφωνο εργασίας : 13826447602
  • WHATSAPP : 13826447602
  • E-mail : catherine@miqiapparel.com
  • Miss. Jayzmine
  • Τίτλος εργασίας : Sales
  • Τηλέφωνο εργασίας : 13417057114
  • WHATSAPP : 13417057114
  • WeChat : sasanqua02
  • E-mail : jayzmine@miqiapparel.com
  • Miss. Iris
  • Τίτλος εργασίας : Sales
  • Τηλέφωνο εργασίας : 13060838046
  • WHATSAPP : 13060838046
  • WeChat : 13060838046
  • E-mail : Iris@miqiapparel.com
  • Miss. Olivia
  • Τίτλος εργασίας : Sales
  • Τηλέφωνο εργασίας : 15812494757
  • WHATSAPP : 15812494757
  • WeChat : 15812494757
  • E-mail : sales-o@miqiapparel.com
  • Miss. Mayla
  • Τίτλος εργασίας : Sales Executive
  • Τηλέφωνο εργασίας : 15626275350
  • E-mail : mayla@mikiapparel.com
  • Miss. Crystal
  • Τίτλος εργασίας : Sales Executive
  • Τηλέφωνο εργασίας : 18617379913
  • WHATSAPP : 18617379913
  • WeChat : 18617379913
  • E-mail : crystal@yumeiapparel.com
  • Mr. Season
  • Τίτλος εργασίας : Sales Executive
  • Τηλέφωνο εργασίας : 13929527612
  • WHATSAPP : 13929527612
  • WeChat : 13929527612
  • E-mail : Season@miqiapparel.com
  • Miss. Winnie
  • Τίτλος εργασίας : Sales
  • Τηλέφωνο εργασίας : 15915603462
  • WHATSAPP : 15915603462
  • E-mail : sales-w@miqiapparel.com
  • Miss. Amy
  • Τίτλος εργασίας : Sales
  • Τηλέφωνο εργασίας : 15918691255
  • WHATSAPP : 15918691255
  • E-mail : amy@yumeiapparel.com
  • Miss. Luna
  • Τίτλος εργασίας : Sales
  • Τηλέφωνο εργασίας : 13660253791
  • WHATSAPP : 13660253791
  • WeChat : 13660253791
  • E-mail : Luna@miqiapparel.com